خانه » ماشین ظرفشویی هیمالیا

نمایش یک نتیجه

نمایش همه

ماشین ظرفشویی

امروزه ظرفشویی در مدل و انواع مختلفی تولید می‌شود، به این صورت که خریداران با مراجعه به مراکز معتبر قادر به تهیه این دستگاه کاربردی هستند.

پیش از آنکه نسبت به خرید ظرفشویی هیمالیا اقدام نمایید، در ابتدا باید دقت داشته باشید که نسبت به اصل یا تقلبی بودن کالای مد نظر خود و قیمت ظرفشویی هیمالیا اطمینان خاطر داشته باشید، به این منظور که در وهله اول باید بررسی کیفیت قطعات مورد پردازش قرار گیرد، سپس با رجوع به مراکز خرید معتبر و قابل اطمینان می توانید محصول مد نظر خود را خریداری کنید.

قیمت ظرفشویی هیمالیا مطابق با معیار های مختلفی لحاظ می شود، البته باید دقت داشته باشید، به جهت آنکه یک خرید مناسب و درست را داشته، در قدم اول انتظارات خود را نسبت به محصول مشخص نمایید، حال در ادامه می توانید یک خرید به صرفه و درست داشته باشید.

خرید ماشین ظرفشویی هیمالیا

در حال حاضر ظرفشویی تبدیل به یکی از پرکاربردترین و به نوعی اساسی ترین کالا‌های خانگی تبدیل شده است، به این صورت که می‌تواند در جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی شما بسیار تأثیرگذار باشد، حال به واسطه آنکه این دستگاه دایره کارایی گسترده ای دارد، علاوه بر منازل در رستوران‌ها و هتل‌ها نیز از آن استفاده می‌شود.

راهنمای خربد ماشین ظرفشویی هیمالیا در هیمالیاسنتر

راهنمای خربد ماشین ظرفشویی هیمالیا

ظرفشویی هیمالیا یک دستگاه مکانیکی برقی است، کاربرد آن در ارتباط با شستن، تمیز کردن وسایل خوردن و آشامیدن خلاصه  می‌شود.

تاریخچه این کالا بر می گردد به دهه‌های  گذشته، در زمانی که یک زن ثروتمند به نام جوزفین کاکرن در سال 1886 تصمیم به اخترا آن کرد، و آن را در نمایشگاه جهانی شیکاگو به نمایش گذاشت.

در ارتباط با خرید و تهیه این کالا، برخی افراد این چنین می پندارند که ظرفشویی هیمالیا ارزان از میزان قابلیت و کارایی کمتری برخوردار است، در حالی که چنین موضوعی کاملا نقض می‌شود، چراکه هر یک از ظرفشویی ها بسته به نیاز مصرف کننده طراحی و تولید‌ می‌شود، در بیانی دیگر می توان اینطور تشریح کرد که برخی افراد نیاز به یک ماشین ظرفشویی با کارایی محدودی دارند، درحالی که برخی دیگر یک دستگاه چندکاره، با ابعاد بزرگ مدنظرشان است.

نتیجه ای که حاصل می‌شود بدین صورت است که قیمت ظرفشویی هیمالیا را نباید ملاک برتری یک محصول دانست، شما می‌توانید با کمی پرس‌و‌جو، تحقیق نسبت به مشخصات و کارایی های این نوع محصول، خیال خود را بابت یک خرید به صرفه و کاملا درست راحت کنید.

عملکرد ماشین ظرفشویی هیمالیا

به منظور استفاده از ظرفشویی، در قدم اول باید دستگاه را روشن کرده و تنظیمات لازم را که مدنظر آن است به دستگاه اعمال کنید، در مرحله بعدی با فشردن دکمه شروع ماشین، فرایند شست‌و‌شو ظرف انجام می‌شود.

هنگامی که سیستم شروع به کارمی‌کند، ابتدا از قسمت مخزن نمک، آب عبور می‌کند و به داخل حوضچه می‌رود، در ادامه این آب از طریق پمپ در دستگاه به گردش در می‌آید، سپس به واسطه بازو‌های آبپاش با فشار بالا بر روی ظروف پاشیده می‌شود، بر همین اساس ظروف به کامل تمیز می‌شوند.

بعد از آنکه تمیز شدن ظروف صورت گرفت،  آب کثیف تخلیه شده و اگر گزینه خشک کن فعال باشد، از طریق گرم کردن محیط، ظروف خشک می‌شود، در نهایت عملیات شست‌و‌شو به پایان می‌رسد.

انواع شوینده ماشین ظرفشویی هیمالیا

از دیگر مسایل مهمی که در ارتباط با خرید ظرفشویی هیمالیا وجود دارد، بحث شویندهایی است که در دستگاه استفاده می‌شود، در این بخش با مواردی از این نوع ماده‌ها آشنا می‌شویم.

1_ پودر ماشین ظرفشویی ایستاده که قابلیت جایگزین شدن قرص ماشین ظرفشویی را دارد.

2_ جرم‌گیر ماشین ظرفشویی هیمالیا که به جهت جلوگیری از رسوب آهک در این دستگاه از آن استفاده می‌کنند.

3_ مایع جلال‌ دهنده که به واسطه حالت براقی که بر روی ظروف ایجاد می کند، از آن استفاده می‌شود.

4_ نمک مخصوص که به منظور کاهش سختی آب ازآن مورد استفاده واقع می‌شود.

5_بوگیر ماشین ظرفشویی هیمالیا که به منزله از بین بردن ولی بد ماشین، همواره از آن استفاده بسیاری می‌کنند.

6_ قرص ماشین ظرفشویی هیمالیا نیز از دیگر مادهای شوینده‌ای است که به جهت شست‌و‌شو و تمیز کردن ظروف بدون نیاز به دیگر مواد شوینده بسیار کاربردی است.

بخش های مختلف مالشین ظرفشویی هیمالیا

ظرفشویی از بخش های گوناگونی تشکیل شده است، که قیمت ظرفشویی نیز تاثیر مستقیم با این قسمت ها دارد، چراکه یک قطعه از محصولی ممکن است اصل باشد، درحالی که کالای دیگر از قطع های تقلبی در آن استفاده می‌شود.

بخش های گوناگون ماشین ظرفشویی هیمالیا

راهنمای بخش های گوناگون ماشین ظرفشویی هیمالیا

قسمت های گوناگون یک ماشین ظرفشویی به شرح زیر است.

1_ مخزن

این قسمت معمولا از جنس پلاستیک است یا استیل( فولاد ضد زنگ)

2_ قفسه

هر یک از ظرفشویی ها شامل اندازه های متغیری به جهت قرارگیری ظروف با ابعاد مختلفی است.

3_ فیلتر غذا

برخی مواقع ممکن است بازمانده غذاها به منظور آنکه بتواند خارج بشود، در نخستین گام آسیاب، در ادامه به همراه آب خارج می‌شود.

4_ آب‌گرم کن

همانطور که مطلع هستید، آب گرم تاثیر بسیاری در شست‌‌و‌شو بهتر ظروف دارد.

5_خشک‌کن

این قسمت وظیفه خشک کردن ظرف ها را بر عهده دارد، البته لازم به ذکر است که برق زیادی را مصرف می‌کند.

6_قسمت الکترونیکی

این بخش به جهت برنامه دادن، شست‌و‌شوی هوشمند کارایی دارد .

انواع ماشین ظرفشویی هیمالیا

ظرفشویی در مدل و انواع مختلفی ساخته می‌شود و به گونه مختلف تقسیم بندی می‌شود که هر یک از آن‌ها از قابلیت خاص خود و محل قراگیری ویژه خود برخوردار هستند.

انواع مدل های ظرفشویی هیمالیا

انواع مدل های ماشین ظرفشویی برند هیمالیا در فروشگاه هیمالیا سنتر

 1_ مدل توکار، در این نوع دستگاه در داخل کابینت نصب می‌شود و امکان جابجایی آن وجود ندارد.

2_ مدل رومیزی، در این گونه از ظرفشویی که سبک است، امکان جابجایی آن برای شما وجودر دارد، بعلاوه آنکه از تنوع رنگی بالای برخوردار است.

3_ مدل ایستاده، در حقیت این نوع از ماشین ظرفشویی، به جهت حجم های بالاتر ظروف به کارگیری می‌شود، و همانند ماشین لباسشویی نیاز به جایگاهی درآشپزخان، به منظور نصب شدن دارد.

ظرفشویی هیمالیا و انوع مدل های آن

برند هیمالیا همواره در ساخت و تولید محصولات خود از بهترین مواد اولیه و المان ها به کارگیری می‌کند، حال ظرفشویی از دیگر کالاهایی است که این کمپانی درحال ساخت آن است، و این نوع لوازم خانگی ساخت شرکت هیمالا از میزان ویژگی و مشخصات بسیار خوبی برخوردار است.

کمپانتی هیمالیا در حال ساخت ماشین ظرفشویی در سه مدل توکار، رومیزی و

انواع مدل های ظرفشویی هیمالیا

راهنمای خربد ماشین ظرفشویی هیمالیا

ایستاده است، که هر یک از آن‌ها شامل مشخصات و ویژگی‌های خاص خود هستند، حال در ادامه با مشخصه های برخی از محصولات این شرکت آشنا خواهیم شد.

1_ ماشین ظرفشویی هیمالیا مدل آلفا

این محصول پر کاربرد شامل 9 برنامه شست‌و‌شو است، همچنین دارای موتور بدون تسمه،نشانگر لمسی ال ای دی و پنل لمسی، و سه سبد است.

 از دیگر قابلیت های آن می‌توان به استفاده از نصف ظرفیت یا نیم شود، و اضافه کردن ظروف جین شستشو اشاره کرد.

2_ ماشین ظرفشویی هیمالیا مدل بتا

این لوازم خانگی در برگیرنده 8 برنامه شست‌و‌شو است، بعلاوه آنکه ظرفیت 15 نفره را در بر دارد.

مصرف انرژی آن آ ++ است، و از سری تجهیزات آن می‌توان به صفحه نمایش ال ای دی، و 3طبقه شست‌و‌شو اشاره داشت.

لازم به ذکر است که گارانتی این محصول ساخت کمپانی هیمالیا، 36 ماهه است.

دلایل خرید ماشین ظرفشویی هیمالیا

همانظور که در جریان هستید، امروزه ظرفشویی جایگاهی ویژه و مهم را در منازل و رستوران ها دارد، به این حالت که در صورت نبودآن،کار آشپزها با اخلال مواجهه می‌شود.

ماشین ظرفشویی می‌تواند کمک شایانی به جهت جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی شما کند، زمان ساخت و اختراع این محصول همانطور که در بخش های قبلی مشاهده کردید، بر‌میگردد به سالیان دور، و از همان موقع عموم مردم نسبت به اهمیت استفاده از آن و جایگاه ممتازی که در خانه‌ها دارد پی برده است.

حال از اصلی ترین موضوعات مهم در ارتباط با خرید ظرفشویی اینطور است که، چگونه دست روی خرید مناسب و درستی بگذاریم، در واقع پیش از آنکه که نسبت به تهیه این محصول اقدام نماییم، در گام اول باید با کمی تحقیق به سراغ برند‌های درجه یک و قابل اطمینان رفت.

شرکت هیمالیا نیز در عرصه تولید لوازم خانگی همواره پیش گام است، به این صورت که  ظرفشویی ساخت این برند، از میزان ویژگی و کارایی بسیار خوبی برخوردار است، همچنین به واسطه آنکه کیفیت بالایی را در بردارد رضایت مصرف کننده را جلب می‌کند و در حال حاضر تبدیل به یکی از محبوب‌ترین کالا‌های بازار خرید شده است.

جمع‌بندی

ماشین ظرفشویی هیمالیا یکی از محصولات پر طرفداری است که توسط برند قدیمی و باتجربه به بازار عرضه می‌شود، این شرکت به‌ دلیل شناخت خوبی که از مشتریان و خریداران خود دارد توانسته محصولات مناسبی باکیفیت بالا و خدمات‌ پس‌ ازفروش مناسب به کاربران ارائه دهد. از دیگر مزایای این محصول می توان به به‌صرفه بودن قیمت ظرفشویی هیمالیا اشاره کرد ، همچنین امکانات و ویژگی‌های بسیاری در این محصول به‌کار رفته است. متأسفانه مدل‌هایی همچون ظرفشویی هیمالیا رومیزی یا خرید ظرفشویی هیمالیا توکار در بازار یافت نمی‌شوند و تنها می‌توانید مدل 15 نفره مبلی را تهیه کنید.